Aktualności

Aktualności dotyczące apartamentów i pokoi 'uKarola', informacje z Pienin oraz Szczawnicy...

W lipcu i sierpniu Szczawnica zaplanowała mnóstwo atrakcji i koncertów w ramach Lata Pienińskiego i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez.

Arena Narciarska Jaworki to kompleks tras narciarskich położony w pobliżu Jaworek na północnym zboczu Bukowinek u stóp najwyższego szczytu Małych Pienin – Wysokiej.

Na nartach i snowboardzie również można pojeździć w Niedzicy. Tak tej samej do której latem jeździmy zwiedzać XIV - wieczny Zamek Dunajec, elektrownię wodną lub popływać na jeziorze.

Położone na południowym skraju Gorców, na pograniczu z Pieninami, Kluszkowce znane są od kilkunastu lat jako popularna stacja narciarska funkcjonująca pod nazwą Czorsztyn-Ski.

Trasa wymagająca z długościa ponad 9 kilometrów [liczbą w jedną stronę od uKarola w Szczawnicy na przełęcz pod Tokranią położoną na wysokości 720 m n.p.m. w słowackich Pieninach.

Miłośnicy wycieczek rowerowych nie będę mogli narzekać odwiedzając Szczawnicę. Najpiękniejsze zakątki widokowe Pienin można zobaczyć wybierając się na wycieczkę rowerem...

Plac Dietla jest zakończeniem ul. Zdrojowej i jednocześnie centrum uzdrowiska, co najmniej od lat sześćdziesiątych. Warto zwiedzić go podczas wizyty w Szczawnicy i poznać historię okolicznych budynków.

Szałas „Bukowinki”, sąsiaduje z tradycyjną pasterską bacówką, w której można zarówno zobaczyć wyrób, jak i skosztować oscypka, bunca i wypić żyntycę...

Nasi partnerzy:

uKarola w Szczawnicy - Booking.com