U Karola w Szczawnicy

goral3
Karol Zachwieja - 5 lipca 2003 r.
 

Wakacje 2016 roku były pierwszym sezonem w którym po gruntownym remoncie domu 'uKarola' przy ulicy Widok 25 w Szczawnicy witaliśmy naszych Gości.

Każdy z pokoi został wyremontowany, powstały nowe łazienki oraz pozostałe wyposażenie pokoi. Dla naszych Gości został wybudowany i utwardzony parking, który jest stale monitorowany i zamykany na noc. Doposażyliśmy obiekt w dodatkowe rowery oraz inny sprzęt turystyczny.

Dokładamy wiele starań i pracy, aby nasi Goście byli oczarowani miejscem i chętnie wracali do nas ponownie, na cudowny wypoczynek i nocleg w Szczawnicy.

W ofercie dla Gości ‘uKarola’ w Szczawnicy znajdują się cztery rodzaje pokoi: apartament Dębowy, apartament Sosnowy, pokój Świerkowy, pokój Modrzewiowy. Wszystkie posiadają balkon i niezapomniany widok (zobacz >>>) na Pieniny oraz rzekę Dunajec.

Nazwa ‘uKarola” pochodzi od imienia naszego taty Karola Zachwiei. W 1982 roku rozpoczął budowę domu aby cała nasza rodzina przyjeżdżając do Szczawnicy była ‘u siebie’. Zawsze docenialiśmy ten fakt i cieszyliśmy się mogąc patrzeć jak powstaje nasz dom w Pieninach…

Szanując pracę naszego taty oraz fakt jakim był człowiekiem 5 sierpnia każdego roku dokładnie w dniu jego urodzin nie pobieramy opłat* od Gości którzy przebywają na wczasach ‘uKarola’ w Szczawnicy.

 

Nie wierzyłem, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia,

Że do zakochania nie trzeba nic prócz jednego spojrzenia,

Lecz w końcu sam się o tym przekonałem,

Gdy po raz pierwszy góry ujrzałem.

To jedno spojrzenie wystarczyło,

By wszystko w mym życiu się zmieniło,

Bym stał się człowiekiem górom oddany

I bez pamięci w nich zakochany.

                              mojemu tacie Marcin.

Nasi partnerzy:

uKarola w Szczawnicy - Booking.com
uKarola w Szczawnicy - Nocowanie.pl