Aktualności

Aktualności dotyczące apartamentów i pokoi 'uKarola', informacje z Pienin oraz Szczawnicy...

Pieniny to również idealne miejsce dla osób lubiących wycieczki rowerowe. W bliskiej odległości od naszych pokoi ‘uKarola’ znajdują się trasy rowerowe o różnym stopniu trudności i długości.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z lokalizacją obiektu uKarola w Szczawnicy oraz przepięknymi widokami Pienin i Szczawnicy widzianej z wysokości. Będzie to również możliwość przekonania się jak...

Jeśli już znajdziecie się w tym zakątku Polski, na pewno warto zostać kilka dni. Pieniny są niezwykle ciekawym i pięknym miejscem na spędzenie udanego wypoczynku. Oto kilka przykładów...

W dniach 28 kwietnia - 6 maja 2018r. wszystkie apartamenty i pokoje zostały zarezerwowane. Dostępność wolnych miejsc 'uKarola w Szczawnicy' w okresie wakacji można sprawdzać i rezerwować...

Prezentujemy aktualne warunki na stokach narciarskich w rejonie Szczawnicy (Pienin). Aktualizacja i opisy będą na bieżąco uzupełniane w trakcie zimowego sezonu 2017/2018. Zapraszamy na narty !

W lipcu i sierpniu Szczawnica zaplanowała mnóstwo atrakcji i koncertów w ramach Lata Pienińskiego i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez.

Arena Narciarska Jaworki to kompleks tras narciarskich położony w pobliżu Jaworek na północnym zboczu Bukowinek u stóp najwyższego szczytu Małych Pienin – Wysokiej.

Na nartach i snowboardzie również można pojeździć w Niedzicy. Tak tej samej do której latem jeździmy zwiedzać XIV - wieczny Zamek Dunajec, elektrownię wodną lub popływać na jeziorze.

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Nasi partnerzy:

uKarola w Szczawnicy - Booking.com
uKarola w Szczawnicy - Nocowanie.pl